Ринопластика

Пластика кінчика, зменшення крил, видалення горбинки, вирівнювання форми, – все це можна зробити за допомогою ринопластики в клініці АНА-КОСМО. Причина з якої Ви ніяковіли все життя, зникне назавжди (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Ринопластика - це коркція форми носу. У деяких випадках може знадобитися ринопластика і корекція внутрішніх структур носа чи септопластика (вирівнювання перегородки носа чи відновлення дихальних функцій носу, корекція пазух тощо, що перешкоджає нормальному диханню)

Показання

 • Занадто широкий, опущений або «сідлоподібний» кінчик
 • Широкі або великі крила
 • Широка, викривлена форма, спинка
 • Асиметрія ніздрів, спинки

Результат

 • Бажана Вами форма
 • Впевненість у своїй зовнішності і привабливості

Як проводиться операція?

1

Консультація

Навіть незначна зміна форми носи вимагає попередньої консультації лікаря. Адже він повинен оцінити складність і обсяги операції. На перший погляд Вам може здаватися, що потрібно лише незначне зменшення крил або, наприклад, пластика кінчика для досягнення бажаного результату. На ділі ж не завжди це так. Під час огляду, хірург може виявити індивідуальні особливості будови носа або будь-які внутрішні порушення в ньому, що може ускладнити операцію. До речі, саме тому точну вартість ринопластики можливо зрозуміти тільки після того, як хірург огляне Вас і зробить комп'ютерне прогнозування майбутнього результату.
2

Обстеження

Неважливо, потрібна вам пластика крил, або ж пластика кінчика носа, - кожне втручання вимагає здачі лабораторних аналізів та обстеження у фахівців (анестезіолога та терапевта клініки). Аналізи, призначені під час консультації, Ви можете здати в Києві в клініці АНА-КОСМО всього протягом одного дня
3

Призначення дня операції

Доктор може ознайомитися з висновками фахівців, результатами аналізів і відразу ж призначить день операції (безумовно, день операції призначається тільки з Вашої згоди і на зручну для Вас дату).
4

Проведення операції

Ринопластика кінчика носа або ж ринопластика крил носа (як і інші типи операцій) проводяться найчастіше під загальним наркозом (тільки незначні зміни можуть бути зроблені під місцевим наркозом). А тривалість операції складає до 3-х годин, у залежності від обсягу змін, які потрібно зробити. При пластиці кінчика хірург може використовувати як зовнішні шви, так і внутрішні, яких зовсім не помітно. А от зменшення крил носа може залишити ледве помітні шви, які в подальшому ховаються завдяки природній формі складок носа. Після завершення операції на ніс наклеять спеціальний пластир і підтримуючий бандаж, схожий на пов'язку з гіпсу. Це захистить Вас на час відновлення.
5

Відновлення

Найчастіше протягом двох тижнів спостерігаються набряклість і можливі синці. Після закінчення цього терміну Ви зможете повернутися до трудової діяльності (якщо оперативне втручання було незначним, повернутися на роботу можна буде і раніше).
!

Зверніть увагу

Залежно від потріної корекції хірург може вибрати між відкритою і закритою ринопластикою. При другому типі операції ніяких рубців (навіть в природних складках носа) не залишається. Такі операції є досить складними, тому безпечно і результативно їх можуть проводити лише професіональні хірурги.

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Каждый день смотрю на себя в зеркало и не понимаю, почему я раньше этого не сделала? Всю жизнь мучалась из-за этого носа. А все оказалось не так страшно. Да, восстановительный период небыстрый…и ещё это мучительное ожидание когда снимут повязку и какой в конце концов будет результат! Результат оказался превосходным! Спасибо Ана-Космо. Попала к Вам случайно…скоррее,от отчаяния, но полюбила навсегда:)

Читати далі
Мис

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Павел Андреевич! Вы делаете чудеса! Спасибо!)) Мой носик просто невероятен и дышать стало легко!

Читати далі
Оля Тимошенко

Корни подарили мне огромную горбинку, которая сделала меня чуть лучше Бабы Яги. Хотела сделать операцию в 18, но отговорил….доктор!!! Сказал, что рано, нужно чтобы череп сформировался до конца. Ждала целых два года. Операция длилась 4!!!! часа. После  нос немного побаливал при касании,был отек, но синяков не было, а этого и боялась. Через 2 недели уже ходила в универ. Что заметила – теперь у меня открытые прически….

Читати далі

Яка ціна операції?

від 27 598 грн
Вартість операції залежить від її складності та Ваших побажань щодо майбутнього результату, тому точну ціну може сказати тільки лікар при особистому огляді на консультації
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як виглядатиме твій ніс!

Запишись на консультацію