Пластика сідниць

Сідниці – одна з найбажаніших і привабливих з точки зору чоловіка частин жіночого тіла. Плоскі або деформовані сідниці є серйозною психологічною проблемою. Тепер можна збільшити сідниці імплантами або зробити ліпофілінг сідниць (Київ).

Записатися на консультацію

До і після

Пластика сідниць - фото № 1 до і після

Проведено увеличение ягод с использованием собственного жира пациентки. Результат - более выраженные ягодицы, линия перехода от спины к ягодицам

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Показання

 • Генетична особливість: плоска форма «п’ятої точки» або схильність до таких форм по родинній лінії, без можливості відкоригувати фізичними вправами
 • Травма, через яку пошкоджена початкова форма від народження
 • Деформація після пологів або в зв'язку з віковими змінами
 • Бажання зробити сідниці більшими, круглими

Результат

 • Бажана, приваблива, сексуальна форма

Як проводиться операція?

1

Консультація

Глютеопластика починається з консультації пластичного хірурга і здачі аналізів. Під час консультації лікар допоможе Вам вибрати метод збільшення сідниць (імплантами або ліпофілінгом, тобто власним жиром пацієнта), у разі вибору першого методу пластики, будуть використані імпланти, які зроблять Вашу фігуру гармонійної і привабливою.
2

Обстеження

Вам необхідно пройти обстеження (здати лабораторні аналізи), які підтвердять Вашу готовність до операції під загальним наркозом. У пакет передопераційного обстеження під загальним наркозом також входять консультації анестезіолога і терапевта клініки АНА-КОСМО.
3

Призначення дня операції

Підібрати день операції Вам зможе допомогти як пластичний хірург, так і один з адміністраторів клініки АНА-КОСМО після отримання всіх результатів консультацій та лабораторних обстежень.
4

Проведення операції

Пластика сідниць з імплантами проводиться під загальним наркозом, тривалість - близько двох годин, під час операції будуть зроблені розрізи 4-5 см між сідницями і куприком. Імплант розміщується під великий м'яз сідниці (у чоловіків і худеньких пацієнток) або під жировою клітковиною вгорі сідниці (у жінок з більш вираженими формами). Ліпофілінг можливий на вибір під місцевою анестезією (більш безпечний для здоров'я пацієнта варіант) або загальним наркозом. Хірург робить забір жиру з однієї ділянки на тілі пацієнта і за допомогою ін'єкцій вводить у сідниці. До речі, таким чином у Вас є можливість позбутися від небажаних жирових відкладень.
5

Відновлення

Після ліпофілінгу сідниць час перебування в клініці складає максимум один день. А от у випадку установки імплантів Ви проведете в клініці 2-3 дні. Операція передбачає носіння компресійного білизни протягом 3-х тижнів після хірургічного втручання для фіксації імплантів. Також слід відмовитися від занять спортом, відвідування сауни і лазні.
!

Зверніть увагу

Ви повинні бути проінформовані про те, що зробивши пластику сідниць імплантами, Ви більше ніколи не зможете робити ін'єкції ліпофілінга в сідничні м'язи. Тільки в область стегна! Це не важливе, з точки зору фізіології, обмеження, але необхідно пам'ятати про нього. Ефект від ліпофілінга сідниць зберігається до 2-х років, у подальшому слід повторити процедуру. А ось розміри сідниць, сформовані за допомогою імплантів, залишаться назавжди.

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

у меня была абсолютно плоская попа, подумывала про импланты давно…те у кого нормальная попа никогда не поймут что такое отсутствие попы! когда не можешь нормально подобрать одежду, покупаешь десткое бельё!!! Спасибо Богу, что направила меня к Павлу Андреевичу! У него золотые руки! Было поначалу не привычно, какбудто что-то ощущаешь, ну и садиться на попу поаначалу нельзя.Но когда впервые села – это было чтото! Так мягко!

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

«Перед» и «зад» вообще не отличались по выпуклости, ужасно комплексовала.  Павел Анатольевич объяснил, что это генетическая проблема (мыщца слишком маленькаяи в спортазале её нарастить невозможно,хотя я это уже и сама поняла). Решилась пока на липофилинг,хоть это и не навсегда, но мне кажется очень натурально

Читати далі

Збільшення сідниць: ціна

від 25 988 грн/сідниця
Вартість вказана за ліпофілінг сідниць (1 зона)
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як виглядатимуть твої сідниці завдяки операції

Запишись на консультацію