Підтяжка грудей, зменшення грудей

Повернути пружний, красивий бюст і впевненість в собі допоможе підтяжка грудей. А бажаний і комфортний розмір Ви зможете завдяки операції «зменшення грудей» (Київ).

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені підходить?

Зменшення грудей та підтяжка грудей – це операції, які актуальні завжди. Вони допомагають жінкам стати впевненішими у собі та отримати бажаний красивий бюст, щоб повністю насолоджуватися життям. За потреби обидві корекції можуть бути виконанні одночасно. Завдяки пластичній корекції Ви позбудетеся від морального і фізичного дискомфорту, а також болю в спині і подразнення шкіри під великими молочними. За потреби хірург також виконує корекцію сосків і ареол (хоча така операція може проводиться й окремо).

Показання

 • Обвислі груди після пологів, грудного вигодовування, втрати ваги, з віком
 • Занадто великі і важкі молочні залози, що спричиняють дискомфорт
 • Асиметрія і велика різниця у розмірі

Результат

 • Красиві і пружні груди,бажані форма і розмір
 • Ви отримаєте почуття жіночності, сексуальності і впевненості собі
 • У разі зменшення бюста Ви позбудетеся від дискомфорту (врізання шейок бюстгальтера в плечі, біль у спині, подразнення під молочними залозами тощо)

Як здійснюється підтяжки грудей та зменшення грудей?

1

Консультація

До операції Ви проходите консультацію пластичного хірурга. Під час консультації лікар розповість Вам про майбутній результат, як буде проходити корекція і післяопераційний період. Також він зможе визначити, яка саме корекція або їхнє поєднання потрібні для досягнення бажаного Вами результату (наприклад, тільки зменшення грудей або зменшення у поєднанні з підтяжкою грудей тощо)
2

Обстеження

Підтяжка грудей в Києві в клініці АНА-КОСМО (зокрема зменшення молочних залоз) можлива тільки після ретельного медичного обстеження, яке підтвердить стан Вашого здоров'я і що Вам можна проводити операцію. Лікар призначить необхідні аналізи. Також буде потрібно пройти консультацію маммолога та анестезіолога клініки. Обов'язково поставте лікаря до відома, якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати. Якщо Ви палите, то за два тижні до хірургічного втручання потрібно припинити це робити.
3

Призначення дня операції

Після отримання результатів обстеження, лікар призначить день операції. Операція на молочних залозах проводиться не менше ніж за тиждень до менструації, або ж через 3 дні після її завершення.
4

Проведення операції

Підтяжка грудей в Києві в АНА-КОСМО можлива тільки під загальним наркозом. Пластичний хірург робить невеликий розріз, через який і буде видалена зайва шкіра і жирова тканина. Що стосується зменшення грудей, окрім жиру і шкіри, віддаляється необхідна частина залози. Під час операції може знадобитися переміщення соска, щоб бюст виглядав симетрично. Це непросте хірургічне втручання, але в клініці пластичної хірургії АНА-КОСМОзавжди працюють так, щоб при втручанні робити мінімальні розрізи. Завдяки майстерності наших хірургів єдине нагадування про проведену корекції – це один невеликий і практично непомітний вертикальний рубець на шкірі.
5

Відновлення

2-3 дня після операції пацієнт під наглядом лікарів знаходиться в клініці. Також місяць потрібно носити під звичайним одягом компресійну білизну. Важливо: протягом періоду від 10 днів до 2-х тижнів слід проходити реабілітаційні процедури. Вони прискорюють загоєння, знімають набряклість, можливі синці, і дозволять якнайшвидше повернутися до звичного способу життя. Процедури починаються під час перебування в стаціонарі і тривають з періодичністю один раз в 2-3 дня після виписки пацієнта.
!

Зверніть увагу

Тільки лікар може визначити, чи потрібно Вам поєднувати корекції «підтяжка грудей» і «зменшення грудей»

Видео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Обратилась к Павлу Андрееевичу после родов. Грудь была ужасной, висела и как-будто сдулась:( муж успокаивал,мол, я тебя не за грудь люблю….но я же всё понимаю… Пал Андреевич предложил сделать подтяжку. Радуюсь результату как ребенок уже два года:) Шрамов после подтяжки уже почти не видно,хотя очень переживала. Первые пол года они были мягко говоря заметны, Пал Андреевич говорил,что нужно подождать, и это действительно так. Спасибо Вам за поддержку!!

Читати далі

Красивая грудь, которой я так гордилась до беременности, стала сущим адом, после родов. Спасибо доктору Денищуку за его профессионализм и внимательное отношение! Благодаря Вашей поддержке реабилитация прошлалегко и быстро! Bскренне рада, что пришла именно сюда.

Читати далі
Krasota

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Хтось мріє про великі груди, а я страждала….Дякую, що позбавили комплексу і постійного болю!

Читати далі
Леся

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна підтяжки, зменшення грудей?

від 73 520 грн
Вказана вартість підтяжки грудей. Точну вартість визначає лікар під час огляду
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як виглядатимуть твої груди після операції!

Запишись на консультацію