Підтяжка чола, ліфтинг брів

Зморшки на лобі, опустилися брови? Підтяжка чола і брів допоможуть Вам позбутися від вікового відбитка на Вашому обличчі помолодшати навіть на 20 років (Київ)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

Показання

 • Зморшки (особливо глибокі) на лобі
 • Опущення брів через втрату тонусу м'язів
 • Значні зморшки в куточках очей

Результат

 • Гладка шкіра лоба без єдиної зморшки (ефект тримається близько 10 років)
 • Омолодження обличчя на 10-20 років
 • Підняття лінії брів, верхніх повік
 • Створення ефекту високого чола (при ендоскопічному методі ліфтингу чола)
 • Розгладження зморшок біля зовнішніх куточків очей

Як проводиться операція?

1

Консультація

На попередніій консультації у пластичного хірурга, який буде проводити операцію, Ви зможете поставити всі запитання і отримати детальні відповіді. Він розповість про те, який метод підтяжки і чому найкраще підходить Вам і які результати можна досягти. На консультації також Ви зможете дізнатися, як пройде операція і як потрібно підготуватися до неї. Не варто плутати ліфтинг брів і чола з блефаропластикою (остання видаляє зайву шкіру і жир в області повік і під очима)

2

Обстеження

Загальний наркоз зобов'язує проходження перед операцією обстеження. Вас чекає здача аналізів і консультації терапевта і анестезіолога клініки АНА-КОСМО. Усе це можна пройти протягом декількох годин безпосередньо в клініці

3

Призначення дня операції

Попередньо дату операції можна обговорити з хірургом на консультації. Однак остаточно визначити її лікар зможе тільки після отримання висновків фахівців і результатів аналізів, які повинні підтвердити, що Ви готові до проведення ліфтингу лоба і брів під загальним наркозом.

4

Проведення операції

Як уже говорилося, підтяжка чола можлива тільки під загальним наркозом. При цьому існують чотири методики їхнього проведення. У будь-якому випадку методику рекомендується поєднувати з іншими процедурами омолодження обличчя. У такому випадку можна досягти кардинального омолодження обличчя. Залежно від виду підтяжки і складності вона триває від 40 хвилин до навіть двох годин.

5

Відновлення

Після операції на пацієнта накладається спеціальна компресійна пов'язка. Її потрібно обов'язково міняти - один раз на декілька днів. Також кілька днів після ліфтингу чола Ви будете перебувати в клініці під наглядом мед. персоналу і лікарів. А ось шви хірург зніме через два тижні, у деяких випадках можливо зробити це раніше. Однак у будь-якому випадку через тиждень Ви зможете повернутися до звичного способу життя. З обмежень можна відзначити уникнення саун, солярію та будь-яких температурних перепадів протягом місяця. Остаточний результат можна побачити через 1-2 місяці.

!

Зверніть увагу

Тільки лікар на консультації, оглянувши Вас, може точно сказати який метод підтяжки лоба або брів найкраще підходить Вам.
• Коронарний ліфтинг чола. Ця класична підтяжка чола ідеально підходить тим, у кого низький лоб, оскільки дозволяє візуально його збільшити. Проводиться ліфтинг через надрізи у волоссі. Проте строго протипоказаний даний тип ліфтингу чола тим, хто схильний до облисіння, оскільки можливе часткове випадання волосся при даній методиці. Ще одна особливість – це тривалий період реабілітації і часом часткова втрата чутливості.
• Ендоскопічна підтяжка чола, брів. З плюсів: не видно сліди від надрізів, а операція робиться лише через кілька проколів. Шкіра практично не видаляється, тому втрата чутливості мінімальна.
• Бічний ліфтинг брів через скроневу зону (темпоральна підтяжка). Метод дозволяє підняти опущені зовнішні краї брів. Хірург може запропонувати поєднати темпоральний ліфтинг з ендоскопічним, щоб розгладити всі зморшки на лобі.
• Підтяжка брів по лінії росту волосся. Метод схожий на коронарний ліфтинг. Однак він підходить для тих, у кого високий лоб, і вище робити його вони не бажають.

Видео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Когда ботокс уже не держит и брови опускаются, это идеальное решение. По крайней мере так было у меня. Сейчас уже обо всём этом забыла и слава Богу. Мед. персоналу здоровья и процветания!

Читати далі

Благодаря Павлу Андреевичу Денищуку в буквальном смысле увидела мир широко открытыми глазами. Пришла в клинику из-за сильного опущения бровей, визуально добавляло лет 15, и доставляло дискомфорт. Параллельно убрали комки Биша, из-за которых лицо выглядело обвисшим, так что из клиники вышла на порядок похорошевшей, и сбросив года. В случае необходимости буду обращаться только в эту клинику.

Читати далі
Натали

Благодаря Павлу Андреевичу Денищуку в буквальном смысле увидела мир широко открытыми глазами. Пришла в клинику из-за сильного опущения бровей, визуально добавляло лет 15, и доставляло дискомфорт. Параллельно убрали комки Биша, из-за которых лицо выглядело обвисшим, так что из клиники вышла на порядок похорошевшей, и сбросив года. В случае необходимости буду обращаться только в эту клинику.

Читати далі

Підтяжка лобу: ціна

від 30 588 грн
Ви можете уточнити точну вартість тільки після огляду у лікаря
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як виглядатимеш після операції

Запишись на консультацію