Підтяжка обличчя нитками

Підтяжка обличчя без операції? Підтяжка обличчя нитками може забезпечити до -15 років (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Якщо Ви ще не готові до операції «кругова підтяжка обличчя», але вікові зміни вже видно, краще рішення – це лігатурний ліфтинг (підтяжка обличчя лігатурними нитками) і підтяжка обличчя мезонитками (тредліфтинг). Така міні-операція дає значний ефект омолодження без травмування обличчя

Показання

 • Підтяжка і зміцнення шкіри і м'язів обличчя
 • Омолодження до -15 років!
 • Чіткий, молодий контур обличчя і шиї
 • Корекція скул
 • Підняття брів, омолодження погляду
 • Розгладження носогубних складок

Результат

 • Подтяжка и укрепление кожи и мышц лица
 • Омоложение до -15 лет!
 • Четкий, молодой контур лица, подтянутая шея
 • Коррекция скул
 • Поднятие бровей, омоложение взгляда
 • Разглаживание носогубных складок

Як проводиться операція?

1

Консультація

Консультацію та міні-операцію може провести як пластичний хірург, так і лікар-дерматолог-косметолог. Так, лігатурний ліфтинг проводитися пластичним хірургом. А ось установку мезониток (золотих ниток) здійснює лікар-косметолог. Лікар розповість всю необхідну інформацію, про результаті процедури і спосіб її проведення.
2

Обстеження

Лігатурний ліфтинг потребує сдачу базових аналізів, оскільки це міні-операція. Це можна зробити безпосередньо в АНА-КОСМО.
3

Призначення дня операції

День процедури можна призначити відразу ж після консультації з лікарем. Операція буде проведена в зручний для Вас день з урахуванням графіка завантаженості лікаря та клініки.
4

Проведення процедури

Операція проводиться без розрізів. Через проколи лікар вводить спеціальні нитки (лігатурні або мезо). Вони встановлюються вертикально, що дозволяє протидіяти гравітаційному опущенню м'язів і шкіри. Підтяжка може бути виконана в області шиї, нижньої і верхньої частини обличчя, чола, куточках очей. За бажанням малоінвазивна операція (тобто така, що проводиться практично без хірургічного втручання) проводиться під місцевою анестезією або загальним наркозом і найчастіше триває всього до однієї години. Через кілька місяців після процедури нитки розсмоктуються, створюючи надійний каркас шкіри. Ефект від підтяжки помітно практично відразу. Результативність і тривалість даного методу залежить від таких факторів, як вік і стану шкіри, а також способу життя пацієнта.
5

Відновлення

Ліфтинг мезонитками (тредліфтинг) не потребує перебування в стаціонарі клініки. Протягом тижня після процедури може спостерігатися набряклість, невеликі гематоми і втрата чутливості. Підтяжка обличчя лігатурними нитками передбачає більш глибоке встановлення ниток пластичним хірургом, тому після операції необхідно знаходження в стаціонарі 1-2 дні. Набряки від операції зникнуть через 7-10 днів. Шви видаляються на 5 добу або навіть раніше. Протягом трьох тижнів не рекомендовані авіаподорожі, відвідування саун та спортзалу. Також у випадку з лігатурним ліфтингом для досягнення найкращого ефекту рекомендовано проходження реабілітаційних процедур (фізіотерапевтичні та косметологічні). Вони суттєво закріплюють досягнутий результат і дозволяють в короткі терміни повернутися до звичного способу життя.
!

Зверніть увагу

Виразність результату і довготривалість нитяного ліфтингу обличчя залежать від типу ниток: • Мезонитки. Підтяжка обличчя за допомогою так званих золотих ниток: ефект до 1,5-2 років. Установка ниток здійснюється підшкірно лікарем-косметологом. Нитки можуть злегка конструюватися при міміці і відчуватися при торканні. • Лігатурні нитки. Більш довговічний ефект. Лігатурний нитковий ліфтинг здійснює тільки пластичний хірург. Установка ниток проводиться в більш глибокі шари. Нитки не контуруються при міміці і не відчуваються при торканні. Це методика, яка дозволяє виглядати на 10-15 років молодше, природно і без єдиного розрізу на обличчі.

Хто оперує?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Ехала на омоложение из другого конца страны, и могу отметить, что  особое отношение к иногородним очень радует! Павел Анатольевич выслушал все мои пожелания, и подобрал оптимальные варианты. Спасибо Вам за открытость и помощь в объяснении деталей! Я в восторге от того, как выгляжу!

Читати далі

Наверное как и все боялась операции. Подкупило, что процедура проводится без наркоза, только обезболивающее, да и результаты понравились. Попала через интернет. Решилась быстро. Отечность ушла и тогда увидела, что подбородка нети овал стал более четким

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Лігатурний літифнг: ціна

від 16 440 грн
Ціна вказана за підтяжку обличчя лігатурними нитками. Вартість операції залежить від обсягу і кількості необхідних ниток. Все це визначає лікар при огляді. Ціну процедури підтяжки обличчя мезонитками ви можете дізнатись за телефоном клініки. Медичні послуги обов’язково оплачуються окремо.
Записатися і дізнатися вартість

Ціни

Ціна, грн
Медичні послуги (консультація терапевта до та після операції, 1 день стаціонара, огляди і перев’язки протягом місяця, компресійна пов’язка для шиї за потребою, набір медичних препаратів для постопераційного догляду)7640

Дізнайся, як виглядатимеш після операції

Запишись на консультацію