Підтяжка обличчя нитками

Підтяжка обличчя без операції? Підтяжка обличчя нитками може забезпечити до -15 років (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені це підходить?

Якщо Ви ще не готові до операції «кругова підтяжка обличчя», але вікові зміни вже видно, краще рішення – це лігатурний ліфтинг (підтяжка обличчя лігатурними нитками) і підтяжка обличчя мезонитками (тредліфтинг). Така міні-операція дає значний ефект омолодження без травмування обличчя

Показання

 • Підтяжка і зміцнення шкіри і м'язів обличчя
 • Омолодження до -15 років!
 • Чіткий, молодий контур обличчя і шиї
 • Корекція скул
 • Підняття брів, омолодження погляду
 • Розгладження носогубних складок

Результат

 • Подтяжка и укрепление кожи и мышц лица
 • Омоложение до -15 лет!
 • Четкий, молодой контур лица, подтянутая шея
 • Коррекция скул
 • Поднятие бровей, омоложение взгляда
 • Разглаживание носогубных складок

Як проводиться операція?

1

Консультація

Консультацію та міні-операцію може провести як пластичний хірург, так і лікар-дерматолог-косметолог. Так, лігатурний ліфтинг проводитися пластичним хірургом. А ось установку мезониток (золотих ниток) здійснює лікар-косметолог. Лікар розповість всю необхідну інформацію, про результаті процедури і спосіб її проведення.
2

Обстеження

Лігатурний ліфтинг потребує сдачу базових аналізів, оскільки це міні-операція. Це можна зробити безпосередньо в АНА-КОСМО.
3

Призначення дня операції

День процедури можна призначити відразу ж після консультації з лікарем. Операція буде проведена в зручний для Вас день з урахуванням графіка завантаженості лікаря та клініки.
4

Проведення процедури

Операція проводиться без розрізів. Через проколи лікар вводить спеціальні нитки (лігатурні або мезо). Вони встановлюються вертикально, що дозволяє протидіяти гравітаційному опущенню м'язів і шкіри. Підтяжка може бути виконана в області шиї, нижньої і верхньої частини обличчя, чола, куточках очей. За бажанням малоінвазивна операція (тобто така, що проводиться практично без хірургічного втручання) проводиться під місцевою анестезією або загальним наркозом і найчастіше триває всього до однієї години. Через кілька місяців після процедури нитки розсмоктуються, створюючи надійний каркас шкіри. Ефект від підтяжки помітно практично відразу. Результативність і тривалість даного методу залежить від таких факторів, як вік і стану шкіри, а також способу життя пацієнта.
5

Відновлення

Ліфтинг мезонитками (тредліфтинг) не потребує перебування в стаціонарі клініки. Протягом тижня після процедури може спостерігатися набряклість, невеликі гематоми і втрата чутливості. Підтяжка обличчя лігатурними нитками передбачає більш глибоке встановлення ниток пластичним хірургом, тому після операції необхідно знаходження в стаціонарі 1-2 дні. Набряки від операції зникнуть через 7-10 днів. Шви видаляються на 5 добу або навіть раніше. Протягом трьох тижнів не рекомендовані авіаподорожі, відвідування саун та спортзалу. Також у випадку з лігатурним ліфтингом для досягнення найкращого ефекту рекомендовано проходження реабілітаційних процедур (фізіотерапевтичні та косметологічні). Вони суттєво закріплюють досягнутий результат і дозволяють в короткі терміни повернутися до звичного способу життя.
!

Зверніть увагу

Виразність результату і довготривалість нитяного ліфтингу обличчя залежать від типу ниток: • Мезонитки. Підтяжка обличчя за допомогою так званих золотих ниток: ефект до 1,5-2 років. Установка ниток здійснюється підшкірно лікарем-косметологом. Нитки можуть злегка конструюватися при міміці і відчуватися при торканні. • Лігатурні нитки. Більш довговічний ефект. Лігатурний нитковий ліфтинг здійснює тільки пластичний хірург. Установка ниток проводиться в більш глибокі шари. Нитки не контуруються при міміці і не відчуваються при торканні. Це методика, яка дозволяє виглядати на 10-15 років молодше, природно і без єдиного розрізу на обличчі.

Видео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Ехала на омоложение из другого конца страны, и могу отметить, что  особое отношение к иногородним очень радует! Павел Анатольевич выслушал все мои пожелания, и подобрал оптимальные варианты. Спасибо Вам за открытость и помощь в объяснении деталей! Я в восторге от того, как выгляжу!

Читати далі

Наверное как и все боялась операции. Подкупило, что процедура проводится без наркоза, только обезболивающее, да и результаты понравились. Попала через интернет. Решилась быстро. Отечность ушла и тогда увидела, что подбородка нети овал стал более четким

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Ціни

Ціна, грн
Лігатурний ліфтинг (оперує хірург вищої категорії)13150
Лігатурний ліфтинг розширений (оперує хірург вищої категорії)19670
Лігатурний ліфтинг (оперує кандидат медичних наук)30350
Лігатурний ліфтинг розширений (оперує кандидат медичних наук)41588
Медичні послуги (консультація терапевта до та після операції, 1 день стаціонара, огляди і перев’язки протягом місяця, компресійна пов’язка для шиї за потребою, набір медичних препаратів для постопераційного догляду)8980

Дізнайся, як виглядатимеш після операції

Запишись на консультацію