Збільшення грудей

Впевненість у собі, успіх у чоловіків і в професійному житті. Сьогодні збільшення грудей (або маммопластика) – це рішення, що доступне кожній жінці (Київ).

Записатися на консультацію

До та після

Мені це підходить?

Мені підходить пластика грудей?

Збільшити розмір грудей мріє багато жінок. Це допомагає легко впоратися з досить поширеним комплексом, пов'язаним з маленькими грудьми. Після пластики Ви будете впевнені в собі, позбудетеся комплексів та завжди будете у центрі уваги! Бувають випадки, коли для отримання красивих, пружних грудей потрібно поєднати дві операції: збільшення імплантами і підтяжку грудей. Це може знадобитися тим жінкам, які вже годувала дитину грудьми

Показання

  • Незадоволеність формою або розміром бюста
  • «Плоскі» груди
  • Асиметрія
  • Видалення молочних залоз через утворення
  • Опущення бюста (виникає після пологів та періоду лактації)

Результат

  • Ви отримаєте форму і розмір, про які завжди мріяли
  • Станете об'єктом захоплення
  • Здобудете упевненість у собі, успіх в особистому та професійному житті

Підгрудний
Навколососковий
Підпахвовий

Як проводиться пластика грудей?

1

Консультація

До операції Ви обов'язково пройдете попередню консультацію у пластичного хірурга. Під час консультації лікар розповість Вам про очікуваний результат, саму операцію та післяопераційний період. Він, вислухавши Ваші побажання та враховуючи всі заходи безпеки, підбирає відповідний Вам за формою і об'ємом імплант і вид доступу. Якщо вас цікавить точна ціна збільшення грудей, то ви можете дізнатися її на консультації.

2

Обстеження

Збільшення грудей в Києві в клініці АНА-КОСМО можливо тільки після ретельного медичного обстеження, яке підтвердить стан здоров'я пацієнта і те, що йому можна проводити таку операцію. Лікар призначить Вам необхідні аналізи. Також буде потрібно пройти консультацію маммолога для огляду молочних залоз, а потім відвідати анестезіолога клініки. Обов'язково поставте лікаря до відома, якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати. Якщо Ви палите, то за два тижні до маммопластики потрібно кинути.

3

Призначення дня операції

Після отримання результатів обстеження молочних залоз і здоров'я пацієнта в цілому лікар призначить день операції. Важливо, що збільшення грудей проводиться не менш ніж за тиждень до менструації або ж через 3 дні після її завершення.

4

Проведення операції маммопластика

У нашій клініці проведення оперативного втручання виконується протягом 1,5- 2 годин під загальним наркозом. Для розміщення імпланту можливо три варіанти розрізів: у природній складці під молочною залозою (рубець після операції (4-5 см), непомітний завдяки розміщенню в шкірній складці під грудьми); навколо ареоли соска (рубець непомітний за рахунок переходу між темною і світлою шкірою грудей; мінус - неможливість годувати грудьми після такого розрізу); в області пахви (рубець непомітний для оточуючих, але процес відновлення при цьому більш тривалий - до 2,5 міс.).

5

Відновлення

Після операції пацієнт повинен знаходиться під наглядом лікарів в клініці 2-3 дні. Також протягом місяця потрібно носити під звичайним одягом компресійну білизну, яка сприяє швидшому зняттю набряків і больових відчуттів. Завдяки білизні імплантати закріплюються в правильному положенні.
Важливо: після операції протягом періоду від 10 днів до 2-х тижнів треба пройти спеціальні відновлювальні процедури, які прискорять загоєння і дозволять якнайшвидше повернутися до звичного способу життя. Реабілітаційні процедури починаються під час перебування в стаціонарі і тривають з періодичністю один раз на 2-3 дні (вже після виписки пацієнта).

!

Зверніть увагу

До звичного ритму життя Ви повернетеся через місяць після проведення операції. Слід повністю виключити заняття спортом, фізичні навантаження, статеве життя (на 2-3 тижні), планування вагітності (протягом 6 місяців). Деякі пацієнтки спостерігають знижену чутливість в області ареоли і соска. Це проходить через місяць після пластики.

Відео

Хто проводить операцію "маммопластика"?

Чому успішні люди обирають АНА-КОСМО?

Бездоганна репутація
з 1997 року
Європейські стандарти
якості і безпеки
Вищий рівень
акредитації
МОЗ України
Фахівці
з міжнародними
сертифікатами і дипломами

Пластика грудей: ціна

від 45 200 грн
Вартість операції залежить від доступу, складності. Нижче наведені ціни на операцію. Медичні послуги обов’язково оплачуються окремо.
Записатися і дізнатися вартість

Ціни

Ціна, грн
Збільшення грудей через підгрудну складку (оперує хірург вищої категорії)45200
Збільшення грудей через підгрудну складку (оперує кандидат медичних наук)62000
Збільшення грудей через ареолу/підпахову область (оперує хірург вищої категорії)59700
Збільшення грудей через ареолу/підпахову область (оперує кандидат медичних наук)110200
Медичні послуги (імпланти, наркоз, стаціонар до 2-х днів, компресійна білизна, консультація терапевта до та після операції, огляди та перев’язи протягом місяця, УЗД грудей через місяць після операції, набір медичних препаратів для післяопераційного догляду)68010

Дізнайся, як твої груди виглядатимуть після операції!

Запишись на консультацію