Збільшення грудей
Впевненість в собі, успіх в особистому і в професійному житті. Сьогодні збільшення грудей або маммопластика – рішення, доступне кожній жінці.
Впевненість в собі, успіх в особистому і в професійному житті. Сьогодні збільшення грудей або маммопластика – рішення, доступне кожній жінці.
Збільшення грудей (маммопластика) – це операція, під час якої проводиться корекція форми і об’єму грудей. Найпопулярніший і затребуваний метод збільшення – це ендопротезування (збільшення за допомогою імплантів). Дане втручання популярно у жінок різного віку.
На розмір і форму грудей впливає багато факторів. Першочерговий фактор – це генетика (те, що закладено природою). Існують і інші фактори: вік, великі перепади ваги, годування дитини, прийом протизаплідних таблеток (так як в них міститься невелика кількість естрогену).
Збільшення грудей імплантами – одна з найпопулярніших і затребуваних пластичних операцій. Завдяки цій операції жінки вирішують проблему маленьких або обвислих грудей, набувають впевненості в собі і позбавляються від внутрішніх комплексів. Безпека операції залежить від досвіду хірурга, який оперує, імплантів, які використовуються, обладнання, з яким працює доктор, оснащеності та безпеки операційної. При дотриманні всіх цих факторів пацієнтки отримують бажані результати, їх якість життя поліпшується, що доведено клінічними дослідженнями .
Збільшення грудей імплантами може допомогти у вирішенні наступних проблем:
Існує багато різновидів грудних імплантів. Але розрізняють їх за трьома основними параметрами: форма, наповнювач, поверхня оболонки.
За формою розрізняють 3 види імплантів:
1) круглі – імплант рівномірно збільшує груди, робить її кулястої, більш високою в зоні декольте (виражений верхній полюс грудей);
2) анатомічні (каплевидні) – повторюють натуральну форму грудей в положенні стоячи, виглядають більш природно в порівнянні з круглими;
3) ергономічні – мають круглий вид, але виглядають максимально натурально за рахунок того, що їх форма змінюється в залежності від положення тіла (це досягається за рахунок більш м’якого гелю-наповнювача).
За наповнювачем імплантів існують такі види:
За типом поверхні відрізняють:
У пластичній хірургії мають місце кілька способів установки грудних імплантів. Хірург робить вибір ще на первинній консультації.
I спосіб – субгландулярно (імплант розташовують під тканину молочних залоз);
II спосіб – субмаскулярно (розміщення ендопротеза роблять повністю під великим грудним м’язом);
III спосіб – двоплощинний (імплантант встановлюють частково під молочною залозою, частково під грудним м’язом);
IV спосіб – субфасціальний (установка ендопротеза проводитися під фасцію великого грудного м’яза).
Операцію по збільшенню грудей можна проводити через кілька доступів.
Перший доступ – аксилярний (паховий). Розріз виконується в зоні пахви по краю великого грудного м’яза. Довжина розрізу – близько 5 см. Використовується, тільки якщо пацієнтка хоче приховати рубець від операції. З позитивного тільки те, що рубець в області грудей відсутній. Недоліки:
Другий доступ – періареолярний . Розріз роблять по нижньому краю ареоли. Діаметр ареоли повинен бути не менше 4 см. Рубець може бути як непомітним, так і грубим. Це залежить виключно від індивідуальних особливостей організму (реакції організму на розрізи).
Плюси:
Мінуси:
Третій доступ – субмамарний (інфрамамарний розріз). Лікар робить розріз під грудьми – в області існуючої складки під грудьми, або трохи нижче в разі переміщення субмамарної складки вниз.
Позитивні сторони:
Інфрамамарний хірургічний доступ при збільшенні грудей вважається найбезпечнішим згідно клінічних досліджень .
Протягом 6-12 місяців після операції по збільшенню грудей жінка може оцінити остаточний результат. За цей час організм повністю відновлюється, груди трохи опускаються, набуваючи свого остаточного вигляду і максимально природну форму.
Щоб мінімізувати ймовірність негативних наслідків перед операцією проводиться консультація пластичного хірурга, а пацієнтка проходить обстеження. Лікар визначає допустимий об’єм імплантатів (враховується зріст, вага, будова грудної клітини, початковий стан грудей, товщина жирового прошарку і шкіри).
Збільшення грудей – це операція, і тому, хоча і вкрай рідко, можливі ускладнення:
Передопераційна консультація, професійна робота хірурга, а також дотримання програми реабілітації зводить ризик ускладнень до мінімуму.