Збільшення грудей

Впевненість у собі, успіх у чоловіків і в професійному житті. Сьогодні збільшення грудей (або маммопластика) – це рішення, що доступне кожній жінці (Київ)

Записатися на консультацію

До та після

Мені це підходить?

Мені підходить пластика грудей?

Збільшити розмір грудей мріє багато жінок. Це допомагає легко впоратися з досить поширеним комплексом, пов'язаним з маленькими грудьми. Після пластики Ви будете впевнені в собі, позбудетеся комплексів та завжди будете у центрі уваги! Бувають випадки, коли для отримання красивих, пружних грудей потрібно поєднати дві операції: збільшення імплантами і підтяжку грудей. Це може знадобитися тим жінкам, які вже годувала дитину грудьми

Показання

  • Незадоволеність формою або розміром бюста
  • «Плоскі» груди
  • Асиметрія
  • Видалення молочних залоз через утворення
  • Опущення бюста (виникає після пологів та періоду лактації)

Результат

  • Ви отримаєте форму і розмір, про які завжди мріяли
  • Станете об'єктом захоплення
  • Здобудете упевненість у собі, успіх в особистому та професійному житті

Підгрудний
Навколососковий
Підпахвовий

Як проводиться пластика грудей?

1

Консультація

До операції Ви обов'язково пройдете попередню консультацію у пластичного хірурга. Під час консультації лікар розповість Вам про очікуваний результат, саму операцію та післяопераційний період. Він, вислухавши Ваші побажання та враховуючи всі заходи безпеки, підбирає відповідний Вам за формою і об'ємом імплант і вид доступу. Якщо вас цікавить точна ціна збільшення грудей, то ви можете дізнатися її на консультації.

2

Обстеження

Збільшення грудей в Києві в клініці АНА-КОСМО можливо тільки після ретельного медичного обстеження, яке підтвердить стан здоров'я пацієнта і те, що йому можна проводити таку операцію. Лікар призначить Вам необхідні аналізи. Також буде потрібно пройти консультацію маммолога для огляду молочних залоз, а потім відвідати анестезіолога клініки. Обов'язково поставте лікаря до відома, якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати. Якщо Ви палите, то за два тижні до маммопластики потрібно кинути.

3

Призначення дня операції

Після отримання результатів обстеження молочних залоз і здоров'я пацієнта в цілому лікар призначить день операції. Важливо, що збільшення грудей проводиться не менш ніж за тиждень до менструації або ж через 3 дні після її завершення.

4

Проведення операції маммопластика

У нашій клініці проведення оперативного втручання виконується протягом 1,5- 2 годин під загальним наркозом. Для розміщення імпланту можливо три варіанти розрізів: у природній складці під молочною залозою (рубець після операції (4-5 см), непомітний завдяки розміщенню в шкірній складці під грудьми); навколо ареоли соска (рубець непомітний за рахунок переходу між темною і світлою шкірою грудей; мінус - неможливість годувати грудьми після такого розрізу); в області пахви (рубець непомітний для оточуючих, але процес відновлення при цьому більш тривалий - до 2,5 міс.).

5

Відновлення

Після операції пацієнт повинен знаходиться під наглядом лікарів в клініці 2-3 дні. Також протягом місяця потрібно носити під звичайним одягом компресійну білизну, яка сприяє швидшому зняттю набряків і больових відчуттів. Завдяки білизні імплантати закріплюються в правильному положенні.
Важливо: після операції протягом періоду від 10 днів до 2-х тижнів треба пройти спеціальні відновлювальні процедури, які прискорять загоєння і дозволять якнайшвидше повернутися до звичного способу життя. Реабілітаційні процедури починаються під час перебування в стаціонарі і тривають з періодичністю один раз на 2-3 дні (вже після виписки пацієнта).

!

Зверніть увагу

До звичного ритму життя Ви повернетеся через місяць після проведення операції. Слід повністю виключити заняття спортом, фізичні навантаження, статеве життя (на 2-3 тижні), планування вагітності (протягом 6 місяців). Деякі пацієнтки спостерігають знижену чутливість в області ареоли і соска. Це проходить через місяць після пластики.

Хто проводить операцію "маммопластика"?

Відео

Чому успішні люди обирають АНА-КОСМО?

Бездоганна репутація
з 1997 року
Європейські стандарти
якості і безпеки
Вищий рівень
акредитації
МОЗ України
Фахівці
з міжнародними
сертифікатами і дипломами

Пластика грудей: ціна

від 72 980 грн
Вартість операції залежить від доступу, складності, типів імплантів тощо. Усе це обговорюється з хірургом на консультації
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, як твої груди виглядатимуть після операції!

Запишись на консультацію