Вагінопластика

Форма та пружність вагіни з віком можуть бути такими ж як в 20 років! Повернути гостроту сексуальних відчуттів партнерів, молодість, здоров’я і естетичну красу статевих органів допоможе вагінопластіка! (Київ)

Записатися на консультацію

Мені це підходить?

Пластика піхви, а точніше, операція по її звуженню є дуже популярною, незважаючи на те, що про неї воліють не говорити. Під час народження дитини жінки отримують травми інтимної зони (надмірне розширення, розриви, на місці яких формуються рубці, що перешкоджають у подальшому звуженню піхви і поверненню сексуальних відчуттів під час статевого акту). Зменшення її розмірів допомагає позбутися таких проблем. Вагінопластика також показана при вікових змінах. Опущення стінок піхви, що провокує болі під час статевого акту, нетримання сечі чи навіть випадання піхви, - від усього цього позбавить вагінопластика. Вона може також поєднуватися з пластикою статевих губ або лабіопластикою за потреби для досягнення максимального комфорту в сексуальному житті і естетичності

Показання

 • Зміни (розтягнення, розриви) після пологів
 • Втрата чутливості при сексі після пологів
 • Вікова втрата еластичності і видиме розширення щілини
 • Опущення матки
 • Будь-які ознаки дисфункції вагіни у період клімаксу
 • Нетримання сечі
 • Болі при статевому контакті
 • Нетримання газів
 • Відсутність оргазму і сексуального потягу, пов'язані з віковими змінами статевих органів

Результат

 • Пружна, вузька піхва, збільшення її тонусу
 • Насолода інтимним життям за рахунок операції «зменшення піхви»
 • Естетично привабливий зовнішній вигляд статевих органів
 • Здорові, функціонуючі сечовивідні і статеві органи

Як проводиться пластика піхви?

1

Консультація

Дуже важливий етап операції полягає у консультації пластичного хірурга, під час якої він проведе огляд, визначить обсяги та точну вартість операції, розповість про її результати і періоді відновлення.
2

Обстеження

На етапі обстеження обов'язковою є консультація гінеколога, а також здача аналізів, консультація терапевта і анестезіолога. Необхідна кількість аналізів визначається лікарем під час консультації.
3

Призначення дня операції

Ви зможете визначитися з датою операції або в день консультації (якщо не будуть потрібні додаткове обстеження, яке підтвердить готовність Вашого організму до наркозу), або після отримання пластичним хірургом всіх необхідних результатів обстеження.
4

Проведення операції

Операція по звуженню і підтяжці піхви може проводитися як під місцевим, так і під загальним наркозом. Це залежить від Вашого бажання та обсягів зменшення і рекомендації хірурга. Під час операції хірург проводить підтяжку стінок піхви через слизову оболонку, тому сліди пластики непомітні. При цьому лікар коригує і шви, що були зроблені раніше. Операція триває близько двох годин.
5

Відновлення

Пацієнтка повинна знаходитися в стаціонарі клініки АНА-КОСМО під наглядом медичного персоналу всього 1 день. Статеві контакти доведеться уникати біля місяцю
!

Зверніть увагу

Тільки в 2011 році в США було проведено понад 4000 операцій зі зменшення піхви, а в Великобританії кількість бажаючих змінити форму своєї піхви за останні п'ять років зросла майже вдвічі. Це пов'язано з тим, що омолодження вагіни такий самий важливий фактор повного і насиченого життя, як красиве і підтягнуте обличчя.

Видео

Хто проводить операцію "вагінопластика"?

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Спасибо!!!!!! Вы меня вернули к жизни!!!

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Масса дискомфорта боли…. Гинеколог посоветовал а обратиться к пластическому хирургу на вагинопластику. Выбрала общий наркоз, потому что не могу лежать и думать, что меня режут…. Сейчас наконец  смогла вернуться к нормальной жизни, без прокладок и не боятся чхнуть

Читати далі

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

Яка ціна пластики піхви?

від 23 338 грн
Ціна операції залежить від типу і завдань, які потрібно Вам вирішити. Точну вартість може озвучити тілька лікар при огляді.
Записатися і дізнатися вартість

Дізнайся, чи підходить тобі вагінопластіка!

Запишись на консультацію