preload
icon

-10% на апаратне схуднення за 1 сеанс: медичний кріоліполіз Сristal (Франція)

До кінця акції залишилось:

На честь новорічних свят з 01.12.2020 до 16.01.2021 клініка ANACOSMA дарує знижку 10% для кожного клієнта на процедуру медичного кріоліполіза Cristal (Франція)

Що таке кріоліполіз?

Це інноваційна апаратна процедура, яка за допомогою холоду до мінус 9° локально впливає на жирові відкладення (на так звані «жирові пастки», де швидко накопичується жир, при цьому схуднення таких зон відбувається дуже повільно). Вплив холодом руйнує жирові клітини, потім відбувається природний процес в організмі – зруйновані клітини назавжди виводяться з нього за допомогою лімфатичної системи.

На які зони можна проводити процедуру?

  • Живіт (верхня і нижня частини)
  • Спина
  • «Вушка» на талії
  • Стегна («галіфе»)
  • Внутрішня сторона стегна
  • Верхня частина рук
  • Зона над колінами

Скількои потрібно процедур для отримання результата?

На сертифікованому французькому апараті досить пройти всього 1 сеанс. За один сеанс уходить до 25-30% жирової тканини в зоні впливу. Через 2 місяці при наявності жирової складки більше 2,5 см можна повторити процедуру. Заморожені і виведені жирові клітини не повертаються. Нові жирові клітини не з’являються в місці впливу, оскільки від народження в організмі людини на все життя визначено точну кількість жирових клітин.

Чому процедура кріоліполізу безпечна тільки на французькому апараті Cristal?

Апарат оснащений 14 високоточними датчиками, які строго контролюють 1) глибину проникнення холоду 2) рівномірність розподілу холоду. Завдяки цьому апарат сертифікований і рекомендований до використання не тільки в ЄС, а й має сертифікат FDA (державне Управління США за контролем якості медикаментів та апаратом медичного призначення).

Що це дає пацієнту:

  • Прогнозований естетичний результат – жирові відкладення йдуть рівномірно в зоні схуднення (на інших апаратах може бути бугристість).
  • Безпека. Холод не проникає глибше 1,5 см, що забезпечує безпеку внутрішнім органам.

Крім того, тільки на апараті Cristal можливо скульптування – насадки апарату підходять для ділянок з жировими відкладеннями будь-яких розмірів. На інших апаратах насадка може не захопити необхідну зону індивідуальних розмірів або впливати на занадто велику область, що небезпечно.

Коли можна використати зникжку?

Пройти процедуру Сristal, використавши знижку, можна в період з 01.12.2020 до 16.01.2021.

 

Телефонуйте вже зараз: +38 068 562 75 59 (Viber, WhatsApp)

До кінця акції залишилось: