preload
icon

-10% на ВІБРАЦІЙНУ ЛІПОСАКЦІЮ – НАЙБЕЗПЕЧНІШУ ліпосакцію в світі!

До кінця акції залишилось:
баннер на акцию липосакция укр

В честь новорічних свят з 01.01.2021 до 31.01.2021 клініка ANACOSMA дарує знижку 10% для кожного клієнта на вібраційну ліпосакцію Euromi (Бельгія), а також -10% на забір жиру для липофілингу.

Що таке ліпосакція?

Ліпосакція – це операція, під час якої хірург не робить розрізів, аспірація (забір) жиру відбувається через проколи діаметром кілька міліметрів. Існує безліч видів ліпосакції: класична, ультразвукова, вібраційна. Але найбезпечнішим методом вважається вібраційна ліпосакція. За допомогою вібрацій інфразвуку канюля локально руйнує тільки жирові клітини, що робить цей метод ліпоаспірації найбільш безпечним, комфортним, з швидким відновленням.

У ANACOSMA на вибір Ви можете провести вібраційну ліпосакцію під місцевим знеболенням, класичним наркозом і ксеноновими наркозом (тільки в нашій клініці) – цей вид наркозу на Заході використовують як лікувальний сон для відновлення організму і енергії.

На яких зонах можна проводити ліпосакцію?

Ліпосакція використовується для усунення місцевих скупчень жиру або так званих «жирових пасток»:

 • Живіт (верхня і нижня частини)
 • Спина
 • «Вушка» на талії
 • Стегна ( «галіфе»)
 • Внутрішня сторона стегна
 • Верхня частина рук
 • Зона над колінами
 • Обличчя (друге підборіддя)

Чому вібраційна ліпосакція – це кращий вибір?

 1. Безпека. Хірург вводить в зону корекції канюлю, діаметром всього 3-5 мм. Кінець канюлі за допомогою вібрацій інфразвуку впливає тільки на клітини жиру, не зачіпаючи інші тканини – шкіру, судини. Це гарантує відсутність ускладнень.
 2. Апарат додатково знеболює зону операції, що забезпечує максимальний комфорт під час операції і в період відновлення.
 3. Відсутність шрамів і швидка реабілітація.
 4. Операція за допомогою вібраційної ліпосакції проводиться на 30% швидше, що скорочує час перебування під наркозом.
 5. Це ідеальне рішення для таких делікатних зон, як коліна, внутрішня поверхня стегна, зона спини і пахв, завдяки супер-тонкій канюлі.
 6. Також вібраційна ліпосакція – кращий спосіб збереження жирових клітин для ліпофілингу. Завдяки делікатному впливу апарат максимально зберігає життєздатність жирових клітин, які вилучаються, що гарантує їх приживлюваність на новому місці при пересадці під час процедури ліпофілингу. Це забезпечує приживлюваність жирових клітин до 70%!

Коли і як можна скористатися знижкою?

З 1.01.2021 по 31.01.2021 можна отримати знижку -10% на ліпосакцію, або забір жиру для ліпофілингу. Знижка надається на забір жиру; всі медичні послуги оплачуються повністю, а саме: наркоз / анестезія, обстеження, перебування в клініці, компресійну білизну та ін.

Телефонуйте вже зараз: +38 068 562 75 59 (Viber, WhatsApp)

 

До кінця акції залишилось: