icon

-50% НА ОСИНУ ТАЛІЮ – ХІРУРГІЧНЕ ФОРМУВАННЯ ТАЛІЇ. Тільки 1 операція у ТОПового хірурга світу

До кінця акції залишилось:
admin-ajax.php

-50% на осину талію у виконанні найкращого пластичного хірурга світу у клініці ANACOSMA Павла Денищука.

Формування талії здійснюватиметься за допомогою методу хірургічного надламування ребер (НЕ ВИДАЛЕННЯ) та фіксації їх у новому положенні. Така операція дозволяє досягти звуження талії до 8-10 см назавжди.

Детальніше про метод

За необхідності операція може бути доповнена ліпосакцією зони талії та живота.

У клініці ANACOSMA. використовується найбезпечніша вібраційна ліпосакція на бельгійському апараті EUROMI (в Україні доступна тільки в Анакосмі).
Переваги вібраційної ліпосакції:

  • Безпека. Хірург вводить в область корекції канюлю діаметром всього 3-5 мм. Кінець канюлі за допомогою вібрацій інфразвуку відокремлює клітини жиру, не торкаючись інших тканин – шкіри, судин. Це гарантує відсутність ускладнень, на відміну інших методів ліпосакції).
  • Апарат EUROMI додатково знеболює зону операції, забезпечує максимальний комфорт під час операції та у період відновлення.
  • Відсутність рубців.
  • Операція за допомогою вібраційної ліпосакції проводиться на 30% швидше, що скорочує час перебування під наркозом (проте операція можлива і під місцевим знеболенням!)

Швидкість та делікатність методу прискорює реабілітацію.

 

Операцію буде проведено 22 липня у клініці ANACOSMA під час авторської Школи пластичної хірургії Павла Денищука. Оперує пластичний хірург зі світовим ім’ям та тридцятьма чотирма роками успішної практики, кандидат медичних наук, до якого приїжджають на навчання з усього світу – Ізраїлю, ЄС, Північної Америки.

Докладніше про хірурга.

Вимоги до пацієнтів на ліпосакцію:

Бажання зменшити талії назавжди
Наявність небажаних обсягів жирової тканини у сфері талії, живота.

Записуйтесь на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до 20.07: +38 (044) 333 8339

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ проводяться лише до 20.07.2022(!)

 

До кінця акції залишилось: