icon

До -20% на бодіконтуринг та боділіфтинг EXIMIA

До кінця акції залишилося:
Абдоминопластика

Що таке апарат EXIMIA?

Це найбільш інноваційний та результативний апарат для моментального ліфтингу шкіри тіла, позбавлення від целюліту і схуднення, виробництва Італії. Апарат складається з 5 насадок:

  • Лазеропорація руйнує небажані жирові відкладення. Ваші клітини буквально займаються спортом під час процедури
  • Радіоліфтінг (рф-ліфтинг) – антицелюлітна насадка апарату, яка робить шкіру гладкою, рівною і підтягнутою під впливом магнітних і радіочастотних хвиль. За рахунок цього також збільшується масажний ефект, стимулюючи руйнування і виведення жирових клітин. Це дозволяє проводити корекція фігури без хірургії!
  • Радіоліфт міні – опція апарату, яка позбавить Вас від розтяжок! Ця насадка стимулює вироблення нових і молодих здорових клітин, таким чином усуваючи вади і розтяжки.
  • Алмазна мікродермабразія – процес відлущування старих і мертвих клітин шкіри. Після цієї процедури Ваша шкіра стане свіжою, сяючою, пружною і гладенькою без шрамів, слідів після акне і дрібних зморшок!

Мені підходить ця процедура?
Якщо Ви хочете підготувати тіло до пляжного сезону: позбутися целюліту, схуднути, усунути в’ялість шкіри тіла – апарат EXIMIA для Вас!

Скільки потрібно процедур для досягнення результат?

Для досягнення результату необхідно пройти курс 6-10 процедур. Знижка надається на пакет процедур. Розмір знижки залежить від кількості процедур в пакеті. Максимальна знижка – 20%

 

Телефонуйте і записуйтесь на процедуру +38044 333 8 339

До кінця акції залишилося:

Ваш запит розцінено як спам. Для запису на консультацію зверніться за телефоном +38 (044) 333-8-339