icon

Відгуки пацієнтів

Відкуги на сайті
Відгук про РФ Агнес

Я була дуже скептично налаштована, але щоб я не робила, друге підборіддя ніяк не зникало, тому вирішила все ж спробувати. Скажу чесно, думала мене вмовлять на ліпосакцію. Яка ж я щаслива що попала саме в Анакосма, мені запронували декілька варіантів вирішення проблеми БЕЗ ОПЕРАЦІЇ. І реабілітація тривала у мене всього 3 дні, був невеликий набряк. Чудово, що зараз є такі чудові апарати та не доводиться ходити з пов’язкою два тижні. ДЯКУЮЮ!

07.11.2022
Відгук про дієтолога

Звернулась до Олександри з нетиповою задачою – не схуднути, а набрати вагу)
Мені зробили діагностику на спеціальному апараті, який показав недостачу м‘язової маси, а ще те що я п‘ю мало води😳

Олександра зараз щотижня пише для мене програму харчування з потрібною мені кількістю білків, дуже зручну для приготування, з їжею яка повністю відповідає моїм смакам. В поєднані зі спортом я вже за 3 тижні бачу просто нереальні результати, і візуально, і по самопочуттю
Дуже вдячна лікарю !

19.09.2022
Дякую, Олександрі Олександрівні!

Не знаю, як жінкам вдається повністю повернути форми після вагітності. У мене вже кілька років зберігались ці 5 кг. Сідаю на дієту з обмеженням калорій – скидаю 3 кг, через місяць знову наїдаю.
В один момент просто зрозуміла, що я не хочу бути такою і що проблема в стилі харчування, однак яким воно має бути – не знала. І тут по рекомендації потрапила до Гнури Олександри Олександрівни, до речі, випадково. Харчуюсь за її рекомендацію вже другий місяць. Вже скинула десь 4 кг, але річ навіть не в цьому (хоча, звісно, приємно:), а в тому, що 1) я зрозуміла, як треба харчуватися (тобто що не треба голодати, головне їсти правильну їжу (спочатку я не могла повірити, що схуднути можна на ТАКІЙ кількості їжі!) 2) Олександра Олександрівна складає тижневе меню з різних блюд, які просто неймовірні і при цьому їх легко готувати (моє харчування ніколи не було таким різнобарвним! Зрозуміла, що навіть у ресторанах я замовляла одне і теж!). І це прості блюда (не люблю часто готувати, та й взагалі готувати) 3) мій чоловік сказав, що у нас вдома нарешті з’явилось купа їжі щойно я сіла на “дієту”)) а насправді це не дієта, мене навчили правильно харчуватися (і фактично через мене мою сім’ю!), почуваю себе легко, енергійно, стала вдягати речі, з якими морально вже давно попрощалась, і нещодавно мені зробили комплімент, що моя шкіра сяє:)

19.09.2022
Відгук Ольги про ліпофілінг обличчя

Хочу подякувати Тарасу Юрійовичу, хороший лікар, чуйна людина.

01.06.2021
Відгук Юлії про контурну пластику в Макаренко О.О.

Дуже вдячна Лікарю Оксані Макаренко за нереально гарні губки і чисту шкіру обличчя. Довіряю клініці на 1000% все професійно на найвищому рівні

02.04.2021
Відгук Марини Б. про Баранова Т.Ю

Величезне спасибі всьому персоналу, особливо БАРАНОВУ Тарасу Юрійовичу – його професіоналізму немає меж, я рада що мене оперував саме він і в загальному всі дівчата медсестри все на найвищому рівні!

09.02.2021
показати ще
Відгуки в соціальних мережах
Відео-відгуки
Отзыв о ринопластике пациентки в очках 2
Отзыв о ринопластике пациентки в очках
Отзыв Ирины Рыжовой часть 2
Отзыв Ирины Рыжовой
показати ще