icon

Відгуки пацієнтів

Відкуги на сайті
Відгук про дієтолога

Звернулась до Олександри з нетиповою задачою – не схуднути, а набрати вагу)
Мені зробили діагностику на спеціальному апараті, який показав недостачу м‘язової маси, а ще те що я п‘ю мало води😳

Олександра зараз щотижня пише для мене програму харчування з потрібною мені кількістю білків, дуже зручну для приготування, з їжею яка повністю відповідає моїм смакам. В поєднані зі спортом я вже за 3 тижні бачу просто нереальні результати, і візуально, і по самопочуттю
Дуже вдячна лікарю !

19.09.2022
Дякую, Олександрі Олександрівні!

Не знаю, як жінкам вдається повністю повернути форми після вагітності. У мене вже кілька років зберігались ці 5 кг. Сідаю на дієту з обмеженням калорій – скидаю 3 кг, через місяць знову наїдаю.
В один момент просто зрозуміла, що я не хочу бути такою і що проблема в стилі харчування, однак яким воно має бути – не знала. І тут по рекомендації потрапила до Гнури Олександри Олександрівни, до речі, випадково. Харчуюсь за її рекомендацію вже другий місяць. Вже скинула десь 4 кг, але річ навіть не в цьому (хоча, звісно, приємно:), а в тому, що 1) я зрозуміла, як треба харчуватися (тобто що не треба голодати, головне їсти правильну їжу (спочатку я не могла повірити, що схуднути можна на ТАКІЙ кількості їжі!) 2) Олександра Олександрівна складає тижневе меню з різних блюд, які просто неймовірні і при цьому їх легко готувати (моє харчування ніколи не було таким різнобарвним! Зрозуміла, що навіть у ресторанах я замовляла одне і теж!). І це прості блюда (не люблю часто готувати, та й взагалі готувати) 3) мій чоловік сказав, що у нас вдома нарешті з’явилось купа їжі щойно я сіла на “дієту”)) а насправді це не дієта, мене навчили правильно харчуватися (і фактично через мене мою сім’ю!), почуваю себе легко, енергійно, стала вдягати речі, з якими морально вже давно попрощалась, і нещодавно мені зробили комплімент, що моя шкіра сяє:)

19.09.2022
Відгук Ольги про ліпофілінг обличчя

Хочу подякувати Тарасу Юрійовичу, хороший лікар, чуйна людина.

01.06.2021
Відгук Юлії про контурну пластику в Макаренко О.О.

Дуже вдячна Лікарю Оксані Макаренко за нереально гарні губки і чисту шкіру обличчя. Довіряю клініці на 1000% все професійно на найвищому рівні

02.04.2021
Відгук Марини Б. про Баранова Т.Ю

Величезне спасибі всьому персоналу, особливо БАРАНОВУ Тарасу Юрійовичу – його професіоналізму немає меж, я рада що мене оперував саме він і в загальному всі дівчата медсестри все на найвищому рівні!

09.02.2021
Відгук Тетяни про Баранова Т.Ю. блефаропластика

Добрий день. Хочу висловити свою подяку Баранову Тарасу Юрійовичу за професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Мені робили блефаропластику повік, сказати, що залишилася задоволена, це дуже мало – я в величезному захваті. Хочу побажати вам і далі працювати з ентузіазмом. Нехай кожен день приносить вам успіх і радість, здоров’я і процвітання! З вдячністю ваша пацієнтка Тетяна.

17.08.2020
показати ще
Відгуки в соціальних мережах
Відео-відгуки
Отзыв о ринопластике пациентки в очках 2
Отзыв о ринопластике пациентки в очках
Отзыв Ирины Рыжовой часть 2
Отзыв Ирины Рыжовой
показати ще