icon

Відгуки пацієнтів

Відгуки на сайті
Відгук Тетяни про підтяжку обличчя

я знала, що буде добре, але щоб настільки — результат вау! мені знадобилося 3 роки, щоб наважитися на операцію, якби мені показали результат, який я отримаю, я б навіть не думала! Робила підтяжку обличчя в ANACOSMA У Павла денищука і зараз можу сказати впевнено та відзначити післяопераційний період — ПОСТІЙНИЙ КОНТАКТ З ЛІКАРЕМ ТА МЕДИЧНИМ ПЕРСОНАЛО, ДАВ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ, ЯКОЇ ТАК НЕВИСТАЧАЛО. Минуло вже 4 місяці І УСІ дивуються — настільки природний результат, Рубців практично не видно вони дуже маленькі й настільки вдало заховані, що їх справді неможливо помітити, ЯКЩО НЕ ЗНАТИ ПРО ОПЕРАЦІЮ. Дякую команді ANACOSMA за професіоналізм, спокій і довіру. А особливо медичному менеджеру Юлі, яка весь час була на зв’язку і відповідала на усі запитання. Ну і звісно Павлу Денищуку за такий результат.

18.12.2025
Відгук про фейсліфтинг від Анни

Я довго наважувалася на підтяжку обличчя і дуже ретельно обирала клініку. Для мене було важливо не просто «зробити операцію», а бути впевненою, що мій запит почули і зрозуміли правильно. Підтяжку я робила в ANACOSMA у Баранова Тараса Юрійовича — і чесно, кращого лікаря для такого рішення я не могла уявити. Він дуже уважний, надзвичайно ретельний у дрібницях і водночас спокійний у спілкуванні. З першої консультації було відчуття, що лікар не просто оперує, а справді думає про тебе і про результат. Реабілітація пройшла напрочуд легко, хоча подруги лякали, що після підтяжки це завжди складний період. Насправді все виявилося значно простіше — завдяки чітко і грамотно сформованій реабілітаційній програмі. Кожен етап був зрозумілий, я завжди знала, що відбувається і що робити далі. Результат виглядає дуже природно, а близькі постійно кажуть, що я виглядаю свіжо та відпочило. Щира вдячність Тарасу Юрійовичу і всій команді ANACOSMA за професіоналізм і людяність.

08.12.2025
Відгук про ліпофілінг обличчя

Зробила ліпофілінг всього обличчя у Андрія Борисовича, результатом дуже задоволена! в мене худе обличчя з нестачою обʼємів в середній третині і верхній. Лікар пояснив, що треба зробити, щоб повернути форму обличчя як в молодості і це спрацювало!

04.12.2025
Відгук про ліпофілінг від Ангеліни

Дуже вдячна Тарасу Юрійовичу І анастезіологу Василю Івановичу за чудово проведену процедуру ліпофілінгу, за те, що враховуючи мої можливості і побажання зробили навіть більше, ніж я могла очікувати. І що я могла бути спокійною і не хвилюватись, бо знала, що знаходжусь в надійних руках і можу їм довіритись на всі 100% Надзвичайно рада можливості відчувати себе гарнішою і візуально насолоджуватись результатом роботи Тараса Юрійовича. І звісно дякую всьому персоналу, хто підтримумвав і був поруч на період реабілітації. Успіхів вам і розвитку, і хай все буде чудово 🙂

19.11.2025
Дихати стало набагато легше!

Шукала, де безпечно зробити септопластику в Києві, і обрала клініку ANACOSMA. Павло Андрійович детально пояснив, як проходить операція на перегородці носа, тому я почувалася дуже впевнено. Операція на носі пройшла швидко і досить комфортно, і результат був помітний відразу. Дихати стало набагато легше і, що дуже важливо, ніс виглядає максимально природно. Тепер рекомендую клініку всім, хто планує корекцію.

09.10.2025
Відгук про V-овал

Дуже приємний персонал з золотими руками!!! Результатами задоволена

18.09.2025
Мішель про ринопластику в ANACOSMA

Хочу щиро подякувати доктору Денищуку та його чудовій команді за професіоналізм, турботу й підтримку. Я безмежно рада, що вирішила зробити риносептопластику саме у клініці Анакосма. Операція пройшла успішно, відновлення було нелегким, але в клініці Анакосма я почувалася у безпеці та комфорті. Результат перевершив усі мої очікування, ніс виглядає дуже природньо , красиво й гармонійно, саме таким, як я мріяла. І що найважливіше, після втручання моє дихання значно покращилося. Команда завжди була поряд, відповідала на всі мої запитання та підтримувала на кожному етапі. Безмежно вдячна і з упевненістю рекомендую!

09.09.2025
Відгук Євгенії

Робила цю процедуру, лишилась задоволена

04.09.2025
Неймовірно вдячна за професіійну виконану роботу

Щиро дякую всьому персоналу клініки.Неймовірно вдячна лікарю Баранову Т.Ю. за професіійну консультацію та гарно виконану роботу з приводу верхньої блефаропластики та підняття брів.

02.09.2025
Велика подяка Гіжицькому П.З.за блефаропластику верхніх повік.

Велика подяка Гіжицькому П.З.за блефаропластику верхніх повік.Результат перевершив мої очікування.Лікар до дрібниць мені все пояснив до операції і після.В мене навіть не було питань.На четвертий день після операції не було набряків,а синьці були вже не помітні.Я в захваті від результата операції,від клініки і персонала клініки.Бажаю Павлу Зіновійовичу успіхів і багато вдячних пацієнтів.Клініці Anacosma процвітання .

14.08.2025
Влада про видалення розтяжок

Дуже задоволена результатом процедури! Вийшло краще, ніж очікувала)))

08.08.2025
Анастасія про ліпосакцію

Робила ліпосакцію 360 в Андрія Борисовича, минуло майже пів року. дуже не задоволена результатом, є нерівності на животі, бугорки. На спині жир так і залишився в зоні бюсту. Не рекомендую!!! Це не коштує таких грошей, майже 7500$!

28.07.2025
показати ще
Відгуки в соціальних мережах
Відеовідгуки
Відеовідгуки - Відгук 1
Відеовідгуки - Відгук 2
Відеовідгуки - Відгук 3
Відеовідгуки - Відгук 4
Відеовідгуки - Відгук 5
показати ще