Після холодної зими моя шкіра виглядала тьмяною та втомленою, тому вирішила дізнатися, що таке біорепарація та спробувати процедуру в ANACOSMA. Вже після першого сеансу шкіра стала свіжішою, пружною та сяючою. Біорепарація обличчя це справді ефективний спосіб відновлення якості шкіри та її оновлення, щоб повернути здоровіший вид. Процедура комфортна, а результат видно відразу, тому я обов’язково продовжу курс.
Після холодної зими моя шкіра виглядала тьмяною та втомленою, тому вирішила дізнатися, що таке біорепарація та спробувати процедуру в ANACOSMA. Вже після першого сеансу шкіра стала свіжішою, пружною та сяючою. Біорепарація обличчя це справді ефективний спосіб відновлення якості шкіри та її оновлення, щоб повернути здоровіший вид. Процедура комфортна, а результат видно відразу, тому я обов’язково продовжу курс.
Ніколи не думала, що можна так швидко побачити зміни в силуеті без дієт та виснажливих тренувань. Апаратна корекція фігури в ANACOSMA перевершила всі очікування: тіло стало підтягнутим, шкіра пружною, а ефект скульптурування тіла видно вже після перших сеансів. Процедура комфортна, займає трохи часу, і я рада, що обрала саме цей метод підтримки форми.
Прибрала друге підборіддя, лікарі справжні майстри!!!
У мене від природи досить в’яла шкіра, крему, олії, домашні процедури не допомагали зробити її пружнішою, тому дізналася скільки коштує боділіфтинг на апараті Екзімія і записалася на процедуру. Лікар провела консультацію, оглянула, підказала що можна зробити для покращення якості шкіри, пояснила, що боділіфтинг це ефективний спосіб підтягнути шкіру, але для досягнення результату потрібно підійти комплексно, і через 2 місяці процедур, догляду та рекомендацій лікаря можу сміливо одягнути купальник! Дякую!
Прийшовши до Анакосма, я думала, що мені потрібна блефаропластика, оскільки була на консультації в іншій клініці та хотіла альтернативну думку. Але на консультації лікар після огляду сказав, що мені показано підтяжку чола: навислої шкіри над віками немає, а втомлений вигляд створюють опущені брови. Блефаропластика навіть могла б погіршити проблему. Що я можу сказати? Ціна ендоскопічної підтяжки чола виправдовує себе! Результат перевершив усі очікування, я рада, що потрапила до професіоналів і не зробила помилкової операції.
Пройшла процедуру ліпофілінгу сідниць через рік після попередньої операції, щоб зробити ще більш округлу форму. Результат перевершив очікування: сідниці виглядають природно, контур підтягнутий та гармонійний. Багато подруг запитують, скільки тримається ліпофілінг сідниць – моя відповідь: ефект зберігається надовго при дотриманні рекомендацій лікаря. Процедура комфортна, результат помітний одразу, і я дуже задоволена зовнішнім виглядом.
Завжди соромилася своїх рук, тому довго досліджувала, що таке ліпосакція рук, які ризики, протипоказання та вирішила пройти ліпосакцію рук у клініці ANACOSMA. Все пройшло швидко, досить комфортно, відразу помітно покращав контур, шкіра стала більш пружною. Особливо задоволена тим, що можна зробити ліпосакцію рук та плечей одночасно, і результат виглядає природно. Тепер впевнено рекомендую клініку всім, хто мріє про гарні руки.
Шукала, де безпечно зробити септопластику в Києві, і обрала клініку ANACOSMA. Павло Андрійович детально пояснив, як проходить операція на перегородці носа, тому я почувалася дуже впевнено. Операція на носі пройшла швидко і досить комфортно, і результат був помітний відразу. Дихати стало набагато легше і, що дуже важливо, ніс виглядає максимально природно. Тепер рекомендую клініку всім, хто планує корекцію.
Залишилась дуже задоволена візитом до лікаря Оксани Вікторівни! Вона відповіла на всі мої запитання, порадила лікаря-ендокринолога перед початком процедур. Була дуже ввічлива та уважна до мене
Хочу висловити подяку лікарю-косметологу Ірині Валеріївні Фурса! Величезне спасибі за професіоналізм, за дуже гарні губки ! За приємну та затишну атмосферу і відношення!!!
Команді АНАCOSMA мирного неба і процвітання !
Хочу висловити подяку лікарю-косметологу Ірині Валеріївні Фурса! Величезне спасибі за професіоналізм, за дуже гарні губки ! За приємну та затишну атмосферу і відношення!!!
Команді АНАCOSMA мирного неба і процвітання !