Дуже ретельно обирала клініку для операції. Ця – найкраща з усіх що я знайшла в Києві. Все пройшло бездоганно, щира вдячність Павлу Андрійовичу та всій команді. Стаціонар в клініці просто 5 зірок. Турбота 24/7.
Дякую Левицькій Олександрі Олександрівні за професіоналізм і підхід. Після першої процедури стан шкіри змінився на краще — і впевненість у собі теж.
Тепер я точно постійний пацієнт.
Догляд за обличчям для чоловіків — must-have.
Процедура сподобалась надзвичайно, виконання роботи Олександри Олександрівни Левицької
Це майстер своєї справи! Компетентність,старанність! Дуже РЕКОМЕНДУЮ!!!
Дуже приємно мати справу з такими косметологами❤️
Клініка гарна, все чисто, охайно, персонал привітний . Особливо хочу відмітити лікаря Хусид Ольгу Володимирівну, це дійсно профі і в апаратній, і в ін’єкційній косметології. Робила в неї альтеру та радієс, результатом дуже задоволена, рекомендую Ольгу Володимирівну як професійного лікаря, вона знає свою справу на 100 відсотків.
Добрий день! Мій найкращий лікар, мій найкращий помічник, мій друг, справжній професіонал, яка робить справжню красу – Хусід Ольга Володимирівна! Щиро вдячна їй, що Ольга Володимирівна є в моєму житті і робить справжні дива з моїм обличчям і тілом, що дозволяє мені відчувати себе гарною, молодою і щасливою!
Три роки як знайшла собі цю гарну клініку. За цей час зробила блефаропластику та регулярно відвідую свого улюбленого косметолога Ольгу Хусід. Оля – чудовий фахівець та найцікавіший співрозмовник. Виходиш від неї не просто гарний, але й заряджений на позитив. Мені подобається підхід до вирішення моїх запитів – чітко та дієво та нічого зайвого. Вдячна за професіоналізм та душевність!
Звернулась з запитом по корекції живота, зайвої ваги в мене немає, а зайвий обʼєм внизу живота був. Думала спочатку записатись на кріоліполіз, а потім вирішила спочатку піти на консультацію і не дарма! Мені прописали комплексну програму з чіткими строками, з варітстю процедур, яка допомогла отримати плаский живіт ЗА МІСЯЦЬ!
Я була на консультаціях у багатьох косметологів. І всюди були нюанси, чи то не таке ставлення, чи то неефективне лікування. Але тут у мене зійшлися всі зірки. Після багатьох спроб і зневіри в лікуванні куперозу мені нарешті назначили процедури і домашній догляд, які реально працюють. Ну а чуйність і професійність лікаря Ольги Володимирівни саме серце
Я не вірю в процедуру, яку зробив одну, і отримав результат. Виглядати доглянутою це системна робота. Я дуже задоволена консультацією Оксани Макаренко, ми тепер маємо покроковий план з вирішення моїх завдань і рухаємося по ньому в комфортному для мене темпі.
Залишилась дуже задоволена! Сподобалось, що все проходило без тиску і навʼязування зайвих процедур— лікарка уважно вислухала мій запит і запропонувала декілька різних шляхів досягнення бажаного мною результату.
Ліпофілінг губ – це кохання з першого погляду. Я бачила фото до і після у подруги, і одразу записалася в Anacosma. Дуже делікатний результат, ніякої синтетики, м’які губи і виглядають дуже натурально. Зроблю ще одну процедуру пізніше, хочу трохи більше за обсяг. Клініка мені також дуже сподобалася, тут краще ніж удома, турбота, професіоналізм, затишок, люблю Анакосма!
Я довго думала між філерами та натуральним методом. Вибрала збільшення губ своїм жиром і не пошкодувала. Губи вийшли дуже природними, без ефекту «качиних». Вже минуло 5 місяців, результат тримається добре, ніяких пагорбів або асиметрії. Ліпофілінг краще ніж філери однозначно! Дякуємо лікарю за турботу та професіоналізм!