icon

Відгуки пацієнтів

Відгуки на сайті
Рекомендую всім, хто мріє про стрункі ноги!

Довго шукала, де зробити ліпосакцію в Україні, і обрала клініку ANACOSMA. Хоча мене хвилювала ціна ліпосакції, результат перевершив всі очікування. Особливо мене цікавило, як прибрати жир з внутрішньої сторони бедра, і лікар впорався ідеально: шкіра гладка, контури підтягнуті. Процедура пройшла дуже комфортно, рекомендую всім, хто мріє про стрункі ноги!

13.05.2025
Відгук про Тихошу О.В.

Хочу поділитися своїми враженнями після відвідування клініки ANACOSMA. Я робила процедуру блокування зморшок на обличчі у лікаря-косметолога Оксани Вікторівни Тихоші. Результат перевершив усі мої очікування! Оксана Вікторівна — справжній професіонал своєї справи: уважна, акуратна, вона детально пояснила кожен етап процедури, врахувала всі мої побажання та особливості шкіри. Результат — гладка, оновлена шкіра без зморшок 💯 і з природним виглядом. Я задоволена результатом) Щиро дякую!❤️

16.04.2025
Обов’язково продовжу курс

Апаратна корекція фігури на TruSculpt Flex це справжнє диво, процедура мені сподобалася набагато більше, ніж emsculpt. Помітила кращий ефект і можна опрацьовувати більше зон за один сеанс. Процедура займає небагато часу, а результати було помітно вже після кількох сеансів. В результаті добре підтягнулися м’язи і шкіра стала більш пружною. І також вражена легкістю проведення процедури, тому обов’язково продовжу курс.

08.04.2025
Відгук про Хусід О.В.

До клініки звертаюсь не вперше. Бо зрозуміла, що варто звертатись саме сюди. Цього разу зі застарілим шрамом на лобі. Результатом задоволена, бо результат хороший. Тому мені хотілось і я зробила ще і ряд омолоджуючих процедур для обличчя. Хусид Ольга Володимирівна, мій лікар, — професіонал найвищого рівня. Ще й людина розуміюча, співчутлива, доброзичлива.
Я рідко пишу відгуки, але можливо комусь стане в нагоді мій досвід при виборі закладу, — робота усього персоналу є дуже якісною.

02.04.2025
Проходжу курс щорічно

Зовсім недавно пройшла процедура ліфтингу в клініці ANACOSMA і я залишилася дуже задоволена. Rf ліфтинг чудово підійде, щоб підтягнути шкіру без операцій. Вже після першого сеансу покращився контур обличчя, підвищилася пружність та розгладилися дрібні зморшки. Тепер регулярно роблю радіоліфтинг особи, проходжу курс щорічно.

22.03.2025
Моє життя змінилося

Хоч про таке не говорять, але залишу відгук, бо моє життя змінилося. Після других пологів відчувала постійний дискомфорт – натирання, біль під час інтимної близькості, неможливість комфортно займатися улюбленим велоспортом. овго вагалася, але зрештою звернулася до клініки Анакосма. Лікар дуже тактовно все пояснив про процедуру лабіопластики, відповів на всі мої запитання. Сама операція була не такою страшною, як я уявляла. Вже через 2 тижні основний дискомфорт зник, а через місяць я повністю відновилась. Тепер життя повернулося до норми – немає болю, дискомфорту, я знову відчуваю себе впевнено і комфортно у своєму тілі. Від щирого серця ДЯКУЮ!

20.03.2025
Буду повторювати процедуру

Для очищення та блиску шкіри обрала апарат гідропілінг у клініці ANACOSMA та була приємно здивована. Довго цікавилася, що таке гідропілінг, і чи буде від неї результат. Але вже після першого сеансу шкіра помітно оновилася: покращився тон, зволоженість та сяйво. Тепер розумію, наскільки важливий правильний гідропілінг обличчя, і обов’язково повторюватиму процедуру.

20.03.2025
Відгук Ігоря Б.

На консультації домовились про необхідний об’єм роботи і вартість операції. Вже перед самою операцією, виявилося, що лікар Акакій не пам’ятає, що говорив мені раніше, і об’єм, а відповідно і ціна, мають бути майже в два рази вищі. Ще й мене назвав “складним пацієнтом”, розмовляючи про мене у третій особі зі своїм помічником, стоячи за метр від мене. В кінці кінців, дав вказівку більше зі “складними пацієнтами” не працювати. Тобто мене, фактично, обманули, а потім мені ж ще й трохи помиїв на голову вилили, замість того, щоб слідкувати за своєю компетентністю і тактовністю…

18.03.2025
Наче двох пологів і не було

Сергію Володимировичу, доброго дня. Після операції минув уже місяць, синці та набряки давно пройшли, все загоїлось, больових відчуттів уже немає. 👍 Тепер про головне 😃 виглядає “вона” так, наче двох пологів і не було, я дуже задоволена результатом. Рада, що довірилася саме Вам. Дякую за Ваші золоті руки. Бажаю Вам тільки вдалих операцій і задоволених пацієнтів 😘

12.03.2025
ANACOSMA завжди залишиться у моєму серці

В ANACOSMA обращаюсь не в первый раз. Я осталась очень довольна как результатом операции (абдоминопластика), так и отношением ко мне.
Хочу поблагодарить Ясницьку Еліну Георгіївну за внимательный и чуткий подход к моей не простой ситуации.
Огромная благодарность хирургу Миронову Андрею Борисович за профессиональный подход, чуткость и внимательность.
Хочу поблагодарить мед. сестёр Наталью, Лизу и др.
Благадарю всех за усилия и заботу о моем здоровье.
ANACOSMA всегда останется в моем ❤️, а также самой лучшей клиникой пластической хирургии.
Однозначно 5 *. Очень рекомендую!

12.03.2025
Дякую, Сергію Володимировичу!

Довго не наважувалась про це говорити навіть з близькими, але дискомфорт став частиною мого повсякденного життя, постійне натирання, неприємні відчуття, іноді навіть біль. Наважилася на консультацію, і не передати словами як зраділа, коли лікар сказав, що це можна вирішити. Шкодую що так довго не наважувалась. Щиро вдячна клініці ANACOSMA за професійність, підтримку і дуже тактовне ставлення на кожному етапі.

11.03.2025
Відгук про Макаренко О.О.

Оксана Макаренко – це саме той партнер у догляді за шкірою, якого я шукала: професіонал із комплексним, системним підходом, що враховує всі попередні зусилля та пропонує інноваційні рішення, які ідеально відповідають моїм очікуванням. У Anacosma я відчуваю впевненість у результаті, адже тут не просто надають послуги, а створюють гармонійну стратегію краси та догляду. І все це – у винятковій атмосфері творчості, безпеки та сервісу рівня WOW, де кожен працівник піклується не лише про якість процедур, а й про твій настрій!

05.03.2025
показати ще
Відгуки в соціальних мережах
Відеовідгуки