Як тільки я дізналась що таке пелети та що існують пелети для схуднення, я одразу зацікавилася методикою. Прийшла на консультацію, де лікар мене дуже докладно розпитала, призначила аналізи, далі за результатами мені підібрали та замовили індивідуальний комплекс, сама процедура встановлення тривала приблизно 15 хвилин. Пелети для схуднення допомогли мені скинути 5 кг за 3 місяці без виснажливих дієт, а також покращився метаболізм. Результат тримається вже півроку! Рекомендую всім!
Після довгих сумнівів я зважилася на ліпосакцію підборіддя і не можу поділитися своїми враженнями. Процедура пройшла під місцевою анестезією, було невелике неприємне відчуття, але не сильний біль. Перші дні набряк був значним, доводилося носити компресійну пов’язку цілодобово. Синці трималися близько тижня. Результат став помітним приблизно через місяць, коли основний набряк спав. Зараз, через три місяці, я дуже задоволена чіткими контурами підборіддя та шиї. Реабілітація була не такою складною, як я побоювалася. Рекомендую ANACOSMA, тут все продумано до дрібниць, сподобалося, що на кожному етапі підготовки та відновлення зі мною були на зв’язку, відчувалося як всі зацікавлені в моєму комфорті та результаті.
В мене також покращилось життя після операції! Тепер я можу бігати, стрибати, вести активне життя і нічого не підтікає. А найбільший кайф – це ходити без щоденних прокладок, особливо влітку! Дякую Вам велике!
Була на прийомi у терапевта Ясницька Елени Гергiïвни та залишилася дуже задоволена за професiоналiзм, уважнiсть! Ïï турботливе ставлення та спокiйна атмосфера дають впевненiсть у тому, що я в надiйних руках. Велике ДЯКУЮ за Вашу працю та пiдтримку!!!
Я дуже вдячна лікарю-терапевту Ясницькій Еліні Георгіївні з клініки Анакосма. Вона з першого дня була дуже уважною, детально розпитувала про моє здоров’я і прагнула мінімізувати ризики, щоб я була максимально готова до операції. Після операції вона продовжувала піклуватися про мене, надавала подальші рекомендації для швидкого видужання. Її професіоналізм та увага справді вражають. Дякую Вам, шановна пані Еліна!
Все добре, все сподобалось. Дякую Ясницької Елені Георговнї за дуже гарну професійну консультацію! Щиро дякую.
Перед тим, як записатися на Альтеру, я довго переглядала результати до-після. В ANACOSMA вони справді вражають! Після процедури я нарешті побачила ту саму магію на собі – підтягнута шкіра, виразний контур обличчя, і все це без пластики. Дуже вдячна команді клініки за чесний підхід та справжні результати!
Сергію Володимировичу, щиро дякую вам за повернення впевненості в собі, я знову починаю любити себе і своє життя 😊
Мій заклик усім жінкам незалежно від віку: не бійтеся, не соромтеся, знайдіть в собі сили, можливості і бажання покращити своє життя. І чим швидше, тим краще. Це зовсім не боляче, а результат вас порадує однозначно, перевірено на собі 😉
Все чудово, дякую лікарю Фурсі Ірині, вже після 3 процедури екзимії бачу результат!
Дякую Еліні Георгіївні за професійну та змістовну консультацію!!
Лабіопластика змінила моє життя,тепер немає ані фізичного дискомфорту, ані психологічного напруження. Я можу займатися будь-якими видами спорту, носити зручну мені білизну, вільно рухатися без постійного відчуття натирання. А найголовніша зміна – це впевненність і легкість. Операція була одним із найкращих рішень у моєму житті!
Були проблеми з густотою та формою брів. Тому процедура пересадки брів виявилася найкращим рішенням. Дякуємо клініці Anacosma за відмінний сервіс та чудовий результат.