Величезне спасибі Денищуку Павлу Андрійовичу.Прекрасний, хороший і чуйний чоловік. Дай Бог йому здоров'я.З повагою Козар Т.І.
Читати далі
20.04.2017
Козар Т.І.
Величезне спасибі Денищуку Павлу Андрійовичу.Прекрасна, хороша і чуйна людина. Дай Бог йому здоров'я.З повагою Козар Т.І.
Читати далі
20.04.2017
Дорошенко Сергій
Величезне спасибі Павлу Андрійовичу. Поістину у Вас золоті руки. Тарасу Юрійовичу і всьому колективу АНА-КОСМО. Тут відчувається домашня атмосфера і професійний колектив завжди з посмішкою.Смачна, корисна їжа.Дякуємо!Прищепа Л.А.
Читати далі
20.04.2017
Вдячний пацієнт Прищепа Л.А.
Хотілося подякувати косметолога Оксані Олександрівні {Федоряченко} за професійне та чуйне ставлення до своєї роботи. Уже кілька років вона стежить за станом моєї шкіри, завжди даючи слушні рекомендації та корисні процедури. Сподіваюся залишатися красивою завдяки її чарівним рукам
Читати далі
20.04.2017
Відгук вдячного пацієнта
Дякую велике всьому персоналу клініки за уважне ставлення, турботу і участь. Особлива подяка старшій медсестрі Анні за її золоті руки, добре серце і гарну посмішку
Читати далі
20.04.2017
Відгук вдячного пацієнта
Висловлюємо величезну подяку всьому колективу клініки: адміністраторам, лікарям і мед. персоналу, обслуговуючому персоналу, за високий професіоналізм, створення потрібної доброзичливої атмосфери, позитивний настрій.Не зменшувати темпу і так тримати!Сім'я Маші (Херсон)
Читати далі
20.04.2017
Вдячна сім’я з Херсону
Хочу висловити величезну подяку клініці АНА-КОСМО, всьому колективу за кваліфіковано проведену операцію, доброзичливе, чуйне ставлення, доброту, турботуЗ повагою, Скрипка Юля
Читати далі
20.04.2017
Відгук вдячної пацієнтки Скрипки Юлі
Оксана Олександрівна {Федоряченко}! Від щирого серця дякую Вам за допомогу, професійне ставлення до справи, уважність до пацієнтів, а також ентузіазм, з яким Ви ставитесь до своєї улюбленої справи! Всіх благ і професійного зростання!
Читати далі
19.04.2017
Відгук вдячної пацієнтки Юлії

Залиште свій відгук

Якщо вам є що сказати, ми будемо раді вашому коментарю