Збільшення грудей

Впевненість у собі, успіх у чоловіків і в професійному житті. Сьогодні збільшення грудей (або маммопластика) – це рішення, що доступне кожній жінці (Київ)

Записатися на консультацію

До і після

Мені це підходить?

Мені підходить пластика грудей?

Збільшити розмір грудей мріє багато жінок. Це допомагає легко впоратися з досить поширеним комплексом, пов'язаним з маленькими грудьми. Після пластики Ви будете впевнені в собі, позбудетеся комплексів та завжди будете у центрі уваги! Бувають випадки, коли для отримання красивих, пружних грудей потрібно поєднати дві операції: збільшення імплантами і підтяжку грудей. Це може знадобитися тим жінкам, які вже годувала дитину грудьми

Показання

 • Незадоволеність формою або розміром бюста
 • «Плоскі» груди
 • Асиметрія
 • Видалення молочних залоз через утворення
 • Опущення бюста (виникає після пологів та періоду лактації)

Результат

 • Ви отримаєте форму і розмір, про які завжди мріяли
 • Станете об'єктом захоплення
 • Здобудете упевненість у собі, успіх в особистому та професійному житті

Типи доступів

Підгрудний
Навколососковий
Підпахвовий

Як проводиться пластика грудей?

1

Консультація

До операції Ви обов'язково пройдете попередню консультацію у пластичного хірурга. Під час консультації лікар розповість Вам про очікуваний результат, саму операцію та післяопераційний період. Він, вислухавши Ваші побажання та враховуючи всі заходи безпеки, підбирає відповідний Вам за формою і об'ємом імплант і вид доступу. Якщо вас цікавить точна ціна збільшення грудей, то ви можете дізнатися її на консультації.
2

Обстеження

Збільшення грудей в Києві в клініці АНА-КОСМО можливо тільки після ретельного медичного обстеження, яке підтвердить стан здоров'я пацієнта і те, що йому можна проводити таку операцію. Лікар призначить Вам необхідні аналізи. Також буде потрібно пройти консультацію маммолога для огляду молочних залоз, а потім відвідати анестезіолога клініки. Обов'язково поставте лікаря до відома, якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати. Якщо Ви палите, то за два тижні до маммопластики потрібно кинути.
3

Призначення дня операції

Після отримання результатів обстеження молочних залоз і здоров'я пацієнта в цілому лікар призначить день операції. Важливо, що збільшення грудей проводиться не менш ніж за тиждень до менструації або ж через 3 дні після її завершення.
4

Проведення операції маммопластика

У нашій клініці проведення оперативного втручання виконується протягом 1,5- 2 годин під загальним наркозом. Для розміщення імпланту можливо три варіанти розрізів: у природній складці під молочною залозою (рубець після операції (4-5 см), непомітний завдяки розміщенню в шкірній складці під грудьми); навколо ареоли соска (рубець непомітний за рахунок переходу між темною і світлою шкірою грудей; мінус - неможливість годувати грудьми після такого розрізу); в області пахви (рубець непомітний для оточуючих, але процес відновлення при цьому більш тривалий - до 2,5 міс.).
5

Відновлення

Після операції пацієнт повинен знаходиться під наглядом лікарів в клініці 2-3 дні. Також протягом місяця потрібно носити під звичайним одягом компресійну білизну, яка сприяє швидшому зняттю набряків і больових відчуттів. Завдяки білизні імплантати закріплюються в правильному положенні. Важливо: після операції протягом періоду від 10 днів до 2-х тижнів треба пройти спеціальні відновлювальні процедури, які прискорять загоєння і дозволять якнайшвидше повернутися до звичного способу життя. Реабілітаційні процедури починаються під час перебування в стаціонарі і тривають з періодичністю один раз на 2-3 дні (вже після виписки пацієнта).
!

Зверніть увагу

До звичного ритму життя Ви повернетеся через місяць після проведення операції. Слід повністю виключити заняття спортом, фізичні навантаження, статеве життя (на 2-3 тижні), планування вагітності (протягом 6 місяців). Деякі пацієнтки спостерігають знижену чутливість в області ареоли і соска. Це проходить через місяць після пластики.

Хто проводить операцію "маммопластика"?

Відео

Бездоганна репутація з 1997 року
Європейські стандарти якості і безпеки
Вищий рівень акредитації МОЗ України
Фахівці з міжнародними сертифікатами і дипломами

Відгуки клієнтів

Відгуки на сайті
«Книга відгуків» у клініці

Такое ощущение, что реально на рынке разводят!!! В другой клинике предлагали увеличить грудь за 7 000 евро, в этой – за 4000 евро!!! Называется, почувствуй разницу! Так что ходите по многии врачам, прежде чем лечь по нож

Читати далі

Решение об операции далось мне не легко. После родов грудь опустилось, стала буквально пустой. Выглядело это ужасно. Я ходила к 5 хирургам. Смогла довериться только Павло Андреевичу. Огромное Вам спасибо Павел Андреевич за ваш профессионализм и за то,что всегда находите правильные, теплые слова! И за то, что порекомендовали каплевидные импланты. теперь понимаю, чтоэто именно то, что я хотела.
Увеличение груди было под наркозом. От наркоза отходила очень легко. За это благодарность доктору Рябому…и конечно медсестричкам! Ваша забота – это что-то неоценимое….

Читати далі
Любовь

Решилась на увеличение груди, несмотря на протесты мужа. Оперировалась у Денищука, и я очень рада, что попала именно к нему. Подробно и доступно объяснял каждый этап и всегда отвечал даже на самые мои глупые вопросы. Долгих вам лет работы, Павел Андреевич! Кстати,муж доволен большен меня. Это они сначала протестуют!

Читати далі

Дорогой, любимый коллектив Ана-Космо, уже в который раз Вы помогаете моей семье! Спасибо Вам за заботу и поддержку!

Читати далі
Мария Владимировна

Хочу висловити подяку за прекрасно проведену операцію! Мій спадковий «нуль» став розкішною «трійкою»!  записалася на консультацію через тиждень, після повноліття, і ні разу не пожалкувала, що наважилася на це. Це дійсно те, що робить щасливою кожну гарну дівчину!! Не бійтеся збільшити груди, якщо вважаєте, що це покращить вашу самооцінку!

Читати далі
Мій відгук

Спасибо большое всему персоналу клиники за внимательное отношение, заботу и участие. Особая благодарность старшей медсестре Анне за её золотые руки, доброе сердце и красивую улыбку

Читати далі
Отзыв благодарного пациента

После родов столкнулась с «ушами спаниеля», всего в 22 года. Потратила массу времени на подбор доктора, да и клиники. Я довольна своим выбором, и результатами работы Денищука. Полностью восстановила вид груди до беременности, и пользуясь случаем добавила 1,5 размера. Были сомнения при выборе импланта, но остановилась на капелевидных, всё-таки хотелось естественности

Читати далі

Пластика грудей: ціна

від 72 980 грн
Вартість операції залежить від доступу, складності, типів імплантів тощо. Усе це обговорюється з хірургом на консультації
Записатися і дізнатися вартість

Узнай, как будет выглядеть твоя грудь после операции!

Запишись на консультацию